Potrebuju vypadnout mimo domov mimo dosah meho ditete a.manzela...aspon na pul dne nebo se zblaznim....
Jindy chodim.ke.kadernici, ale.tento mesic musim vymyslet neco jinejo.
Ja to mam slibeno na sobotu, jezis ja se tak tesim.. u nas je posledni tydne peklo na druhou (jinak je to jen peklo) a uz jsem vycucana...smrade dneska nespalo od 9 od rada a usnul az v pul osmy a mezitim jen rev rev rev a do toho manzel co chodi do prace v 7 a vraci se v 6-7 kazdy den :-/
Já takhle chodím sama do lesa (na houby, ostružiny, maliny,...)
Boze jak ja bych sla na rasy ;)
Ani mě nemluv..já ani k té kadernici jednou za měsíc nejdu..sem 24h s malým a už mě z toho hrabe :-\ za těch 14 měsíců sem byla 2x u kadernice..toť vše
A ještě se všichni diví, že je malý mamanek..
Polešovice, až budou kluci fit. Nebo výlet do UH, a my za tebou

Aha, ty bez malého. Já blbě četla. Ale klidně do toho našeho spokojeného bordelu přijeď 😂 Já jsem to dnesja taky chtěla pozabíjet, oba kluci zas doma nachcíplí, a mě málem kleplo.
@jiline1
@hankamia
@lishacka
@craki
@zuzimme devcata jak tak koukam, vsude +- stejne... u nas rostou zuby. V puse nejde sice nic poznat, ale maly skreci, rve a nebo moc rve. nespí ani v noci 😧 a malicko pomaha gelik na dasna... asi mu dnes dam panadol bo jak se ten sirup jmenuje....jibak zblaznim.
To mě mrzí...a řevu myslím bylo, jako kdyby mu lezly stoličky, co....
Jdi sama do kina. Ja byla asi pred tydnem a bylo to super.