icon
1 / 1
avatar

Jsem blazen, ale... Ten kocarek, to je Brio/Britax Go, ze? Malinky jak si v nem hovi 😵

26. zář 2015
avatar
26. zář 2015
avatar

@avenne správně 😀 Britax go next.
Jezdí snad sam, jsem moc spokojená 🙂

26. zář 2015
avatar

@jani2013 Já mám staré dobré Brio a miluju ho...

26. zář 2015