janickaavitecek
9. lis 2017
Stavime si dum😃
Ooo kdyz mi prisla domu obrovska krabice,hned bylo jasne co z ni...a tak denne tvorim,ladim a steluju a mala je nadsena🙂
Skvele 🙂 kde se bere takova krabice?🙂
9. lis 2017
Vypadá to moc hezky 🙂
9. lis 2017
Máte to krásné😍
9. lis 2017
janickaavitecek
autor@smekalovamo nam v ni prislo kresilko pro tchyni🙂tapeta je obyc z obi,lepila sem poctive nekakym lepidlem na papir😃
9. lis 2017
janickaavitecek
autor@akcejn v tenhle bylo kresilko,ale treba pracka nebi tak,by ji meli urcite taky🙂
9. lis 2017
9. lis 2017
Super napad, snad si budu vsechny ty inspirace co.tu obcas najdu.pamatovat az malej trochu povyroste👍
9. lis 2017
wow nádhera <3
10. lis 2017












Úžasný nápad.Kde seženu tak obří krabici? 😀 Jinak to máte moc krásný,to jsou asi tapety lepící že,ano?