icon
avatar
janina7
26. kvě 2010

Čekání na 4. miminko

Koncem ledna letošního roku jsem zjistila,že čekáme miminko.Obrovské překvapení letošního roku.Tentokrát jsme se ale rozhodli,že si nenecháme říct pohlaví.

avatar
janina7
autor

mpavlinka....děkuji

23. čer 2010
avatar
janina7
autor

míšo...díky,pusinkuje ho pořád

23. čer 2010
avatar
janina7
autor

@evi3 děkujeme

23. čer 2010
avatar
janina7
autor

Jééé holky děkuji!!!

15. črc 2010