
2 / 14
s mým bráchou
janina7
autormaart....néééé to je brácha
23. čer 2010
janina7
autordíky za pochvalu
23. čer 2010
...smarja, to jsem to ale...blbka jedna...nejak pomotala...ale, Janino, to je tim, ze Ty proste vypadas tak mlade, ze bych k Tobe hned prisoupla takovyhle mlade. Tak jako tak, i jako bracha je fesak a libi se mne 🙂...krasnej chlap(ec?😀)
10. srp 2010
Ty voe, já si taky celou dobu myslela, že to je autor 😀
11. srp 2010
janina7
autorUž jsem to popsala
11. srp 2010
krásný páreček
21. lis 2012
Jani, to je autor??? ...fesaaaak! Moc moc vam to spolu slusi, krasna fotka....juj, moc se mi libi!