icon
2 / 14
s mým bráchou
avatar

Jani, to je autor??? ...fesaaaak! Moc moc vam to spolu slusi, krasna fotka....juj, moc se mi libi!

26. kvě 2010
avatar
janina7
autor

maart....néééé to je brácha

23. čer 2010
avatar
janina7
autor

díky za pochvalu

23. čer 2010
avatar

...smarja, to jsem to ale...blbka jedna...nejak pomotala...ale, Janino, to je tim, ze Ty proste vypadas tak mlade, ze bych k Tobe hned prisoupla takovyhle mlade. Tak jako tak, i jako bracha je fesak a libi se mne 🙂...krasnej chlap(ec?😀)

10. srp 2010
avatar

Ty voe, já si taky celou dobu myslela, že to je autor 😀

11. srp 2010
avatar
janina7
autor

Už jsem to popsala

11. srp 2010
avatar

krásný páreček

21. lis 2012