Doporučení na vitamín (syn 18 měsíců) - VIGANTOL NEBO TEREZIA D3 ? 🙂
V porodnici říkal dětský doktor, že za Vigantol není adekvátní náhrada, nemá to stejne parametry. Víc jsem o tom teda nezjišťovala, všem třem jsem dávala vigantol bez problému
Vigantol
Dávám vigantol, nemáme s tím problém
Máme Terezínky. Po Vigantolu měly holky bolení.
dávala jsem vigantol
Terezie 😉
Ale tak velkému už klidně můžeš dávat rybí tuk. Té větší teď dávám s citronovou příchutí a miluje ho.
Terezie, obě děti měli po Vigantolu bolení bříška a teď prý má i plošný výpadek výroby
Vigantol je jako jediný na trhu léčivo, vše ostatní jsou doplňky stravy...
Dávám dceři (2r8m) od narození Vigantol
Vigantol má teď stejně dlouhé výpadek. Na ho nesehnala,takže nám byla jak Dr,tak lékárníci doporučená D3 od Terezie
Děkuji všem za odpovědi, já Vigantol našla doma, tak Terezii kupovat nebudu. Snad nevadí u vitamínu, ze byl jednou použit/otevřen v listopadu 2017. 😊
Dceři dávám Vigantol... Je s ním od malička v pohodě.