icon

Doporučení na vitamín (syn 18 měsíců) - VIGANTOL NEBO TEREZIA D3 ? 🙂

avatar

Dceři dávám Vigantol... Je s ním od malička v pohodě.

28. bře 2019
avatar

V porodnici říkal dětský doktor, že za Vigantol není adekvátní náhrada, nemá to stejne parametry. Víc jsem o tom teda nezjišťovala, všem třem jsem dávala vigantol bez problému

28. bře 2019
avatar

Vigantol

28. bře 2019
avatar

Dávám vigantol, nemáme s tím problém

28. bře 2019
avatar

Máme Terezínky. Po Vigantolu měly holky bolení.

28. bře 2019
avatar

dávala jsem vigantol

28. bře 2019
avatar

Terezie 😉

28. bře 2019
avatar

Ale tak velkému už klidně můžeš dávat rybí tuk. Té větší teď dávám s citronovou příchutí a miluje ho.

28. bře 2019
avatar

Terezie, obě děti měli po Vigantolu bolení bříška a teď prý má i plošný výpadek výroby

28. bře 2019
avatar

Vigantol je jako jediný na trhu léčivo, vše ostatní jsou doplňky stravy...

28. bře 2019
avatar

Dávám dceři (2r8m) od narození Vigantol

28. bře 2019
avatar

Vigantol má teď stejně dlouhé výpadek. Na ho nesehnala,takže nám byla jak Dr,tak lékárníci doporučená D3 od Terezie

28. bře 2019
avatar

Děkuji všem za odpovědi, já Vigantol našla doma, tak Terezii kupovat nebudu. Snad nevadí u vitamínu, ze byl jednou použit/otevřen v listopadu 2017. 😊

29. bře 2019