janinasvecova
autor@ninive211 Úplně to samé! 🙂
Milujeme klasiku. Nic složitého. Je to rychlý a chutný. 🙂
12. čer 2019
Tohle miluje muj tata...kazdy rok pro.nej pecu nekolikrat a vzdycka chutna!
13. čer 2019
@ninive211 Úplně to samé! 🙂
Milujeme klasiku. Nic složitého. Je to rychlý a chutný. 🙂
Tohle miluje muj tata...kazdy rok pro.nej pecu nekolikrat a vzdycka chutna!
Klasika nad klasiky, dělám tu samou 🙂 Jednoduchý hrnkový recept. Když je kyselejší ovoce (např. rybíz), dávám ještě jeden balíček vanilkové cukru (nebo někdy i 2) navrch na ovoce