icon

Holky chystám se na stan teepee? Z čeho nejlépe udelat podlozku.... molitan, stará perinka nebo vatelin? 🙂 Krásný den. 🌷

avatar

asi vatelin kvuli praní

16. bře 2018
avatar

Dávala jsem molitan 1cm a praní v pohodě 😊

16. bře 2018
avatar

Ja jsem taky dávala molitan a prani vpoho 🙂

16. bře 2018
avatar

@barovaanicka @tynat mohu se ještě zeptat kde nejlépe koupit molitan? Děkuji moc 🌷

17. bře 2018
avatar

@janinasvecova jeee tak to já neporadím, já kupuju u známé, má čalounoctví 😊

17. bře 2018