icon

Holky jak s tetováním v období kojení? Má to vliv? 😇 Předem děkuji za odpovědi. 🙂

avatar

Ja osobně nechávám až po.

10. bře 2018
avatar

Nedoporucuje se...

10. bře 2018
avatar

Nemelo by se...

10. bře 2018
avatar

Oni ani tateri netetujou když se kojí...jde i o to jak to tělo přijme... Samozřejmě říkat to nemusíte ale byla byste sama proti sobě...

10. bře 2018
avatar

Urcite ne! Ja teda kerky miluju a jsem potetovana od hlavy az k pate, ale v obdobi kojeni bych nesla NIKDY! Resi se jidlo, natoz ty barvy. Pockala bych 😊

10. bře 2018
avatar

Byla jsem dvakrát a vše v pohodě.

10. bře 2018
avatar

Psala jsem se taterky a rikala, ze az urcite po kojeni.

10. bře 2018
avatar

Určitě ne, hlavně kvůli zánětu 🙂

10. bře 2018
avatar

Díky moc holky za informace! 🙂

10. bře 2018
avatar

Může se, jen tatéři moc nechtějí, můj teda mi řekl, že s tím nemá problém

10. bře 2018