Holky jak s tetováním v období kojení? Má to vliv? 😇 Předem děkuji za odpovědi. 🙂
Nedoporucuje se...
10. bře 2018
Nemelo by se...
10. bře 2018
Oni ani tateri netetujou když se kojí...jde i o to jak to tělo přijme... Samozřejmě říkat to nemusíte ale byla byste sama proti sobě...
10. bře 2018
Urcite ne! Ja teda kerky miluju a jsem potetovana od hlavy az k pate, ale v obdobi kojeni bych nesla NIKDY! Resi se jidlo, natoz ty barvy. Pockala bych 😊
10. bře 2018
Byla jsem dvakrát a vše v pohodě.
10. bře 2018
Psala jsem se taterky a rikala, ze az urcite po kojeni.
10. bře 2018
Určitě ne, hlavně kvůli zánětu 🙂
10. bře 2018
janinasvecova
autorDíky moc holky za informace! 🙂
10. bře 2018
Může se, jen tatéři moc nechtějí, můj teda mi řekl, že s tím nemá problém
10. bře 2018
Ja osobně nechávám až po.