Holky nějaký typy na stříhání nehtů 5ti měsíčního syna? Stříhám nůžkami, nehty má stejně ostré, že se celý poškrábe do krve.. nějaký typy - pilníky, apod? Předem děkuji za odpověď. 🙂
Ja pouzivam klesticky ale stejne musim strihat co 3dny 😕 ale pokud je nejhur a nemam po ruce klesticky tak ji nehty okusuji 🙈
25. únor 2018
@88martina88 to slyším prvně teda 😵😂
25. únor 2018
já používám kleštičky na nehtovou kůžičku🤣 dítě má měkké nehty a dá se tam hezky dostat.
25. únor 2018
Já jsem holce stříhala nehty kleštičky a pak obyčejný papírový pilník jen na ty ostré nehty.
25. únor 2018
@88martina88 to byl doufám vtip 🤣🤣🤣
25. únor 2018
@verysucha kdyz bylo nejhur a ona jse nekde venku treba skrabla tak ja abych ryskovala dalsi poskrabani tak jsem to proste ohlodala 🙈😉
25. únor 2018
@88martina88 🤦🏽♀️🤣🤣🤣
25. únor 2018
My ted porisili brusku sikker a super,malemu je 9 mesicu a taky mne skrabance nebavily.. 🙂