Holky prosím, 3,5lety od odpoledne začal mít červené žilky v oku, trosku zelenyho vyteklo. Oko se začalo lepit. Nějaký rady, co na to? Na pohotovost se mi nechce. Uvidim, jak zítra. Přitom v pondělí má jít na očkováni. 😤😟 Každopádně teď dva dny doma, tak si říkám z čeho....
Tipuji zanet spojivek. Chce to atb.
@jitka_cv zítra dojedu koupit 👍🏼
Taky myslím zánět spojivek, na to ale nic jineho nez atb nezabere..
To bude zánět spojivek, takže očko je nutné odložit
taky myslím, že to bude zánět spojivek, a pokud nemáte svého očního, je podle mě pohotovost o víkendu nejlepší volba, ono se to do pondělí může i pěkně rozjet. Mám s očními záněty bohaté zkušenosti a dva dny bez léků u mě znamenají obří problém.
jela bych s tím na pohotovost, dokáže se to za dva dny pěkně rozjet. Někdy když je to maličko, tak pomůže kapat Ophthalmo-Septonex, ale to tipuju nebude tento případ. Fakt bych nečekala, bude zbytečně trpět a léčba bude delší, než když se to podchytí včas.
Vykapat optalmoseptonexem nebo acu flash.