Holky prosím ❤️
Co na točení hlavy? Malá půl roku, plně kojim. Hodně piju. Vápník, železo? 🤷🏻♀️
A nemáš nízký tlak?
31. říj 2020
janinasvecova
autorNevím, nemám tlakoměr. @bara88
31. říj 2020
janinasvecova
autor@jijulka laduji se až moc sladkym, jim hodně a pravidelně
31. říj 2020
To je tlakem, zkuste u kojeni lezet, pak hned nevstavat ;)
31. říj 2020
Zkus kafe
31. říj 2020
janinasvecova
autor@bara88 zas spíše při kojení mám caro apod, kávy se bojím, ale mohu vyzkoušet 🙂
31. říj 2020
cukr.. resp vic jist