Holky prosím, mohou byt už třetí den po očkováni MMR - horečky? 🤷🏼♂️
Myslela jsem, ze cca 7-14ty den.
Syn mel 8my den
Byli jsme doma předtim jako prevence nějaký den a byl jako rybicka. 🤷🏼♂️
Ano muze, necasteji jdou reakce od 5. dne, ale mohou byt i drive, ale taky klidne i po 4 tydnevh od ocka...
@janinasvecova mě řekla dr.,že mám reakci čekat kolem 10.dne,ale že může být dřív,i déle.měl 9.den večer teplotu 38 a byl příšerně uřvanej.pak už nic.držím palce
U nás byla reakce přesně po týdnu a teploty trvaly 3 dny
U nas treti den teploty
Dcera měla horečku hned druhý den po očkování,ale trvala jen den a pak už byl klid
Může být, ale může to být i něco jiného, s tím počítej. Typická reakce je od cca 6.-7.-13.-14.dne.
Petráš uváděl, že ve většině případů 8-10.den nastoupí teploty, syn měl 9.den teplotu, asi dva dny, max 38,5. Jeden den mu teklo oko, taky k očkování.
Dcera měla také už třetí den a pátý se osypala.
Všem moc děkuji, horečka už není kolem 39, ale pod 38, tak snad bude lépe. 😊
No nevim, možný je všechno, ale spíš se rozjelo něco, co dítěchytlo těsně předtím