Holky prosím o doporučení na mini sponečky pro malou 9 měsíců, vlásky ji lezou do očí. 🥰 Nějaká mini, měkká a netahavá...
Teď vše zavřené, ještě jsem říkala zkusit DM drogerii, Pepco, Tesco, apod....🤷🏻♀️
U nás Pepco má sponky momentálně neprodejné. Jinak ty malé sponecky mají asi nejlepší. Nicméně mrkněte na ali, já tam kupovala i takové ty gumičky potažené bavlnou průměr asi 2cm. 100gumiček ta 30Kč :D
Kdyby vás zajímaly ty gumičky na později, až bude vlasů víc 🙂
Malé taky lezou vlasky do oči...strihat ofinu nechci a sponkdy ani culik si nenechá 🤦♀️🤦♀️🤦♀️ Snad na to přijde ze je to lepší 😊
Videla jsem v DMku ty malinky ale jestli netahaji nevim😞
Pepco má nejlepší, musím je dávat dceři od narození, jelikož měla hned dlouhé vlásky . Ty klasické nedrží, chce to typ viz foto.
Mame ty klasicke cvakaci malinke,maji jak v Pepcu,tak mame z Teta drogerie a drzi nepadaji,mala je mela cca od pul roku a ma take jemne vlasky
Holky mockrát všem děkuji, objednáno na aliespress a jednu aspoň koupím než to přijde, na co narazím jako provizorní. 🙂👍🏼
V DM jsou dobry takovy maly s beruskama.. davala jsem je dceri uz kdyz mela jeden asi centimetrovej pramen a kupodivu drzely 😁
Já kupuju v dm ne sponečky, ale tady ty mini gumičky. Na takové ty první culíčky jsou super. Malá má strašně jemné vlásky a na ofince jí krásně drží.🙂
https://www.dm.cz/ebelin-mini-gumicky-do-vlasu-...


to by mě zajímalo taky. Dcerka bude mít 3 roky, má jemné vlasy a sponky jí stejně pořádně nedrží. Palmička to jistí.