Holky vůně proti pocení do podpaží?
Po porodu, kojim.
Tak zda mate typy na něco přírodního? ♥️
Já nedám dopustit na krystal Alunit z Tiande 😍
Používám Just deo roll-on aplsky len. Krásně jemně voní celý den..
Za mě úplně nejlepší Soaphoria v kelímku. 👌 To je jistota. Na doma mi úplně stačí Balea sprej ve skleněné lahvičce. Doma mi vydrží v pohodě celý den.
Jee já to nechtěně smazala - chtěla jsem to opravit - tak znovu píšu 😅 krémový deodorant od Manny, trpěla jsem na to a po porodu kord a teď mám konečně klid 👍
Moc všem děkuji ♥️
Já se po porodu strašně potim a dost smrdim 😂 vyzkoušela jsem toho hromadu a jedine co zabralo bylo a je borotalco z drogerky ☺️
@vodnarka2013 jsem na tom stejně 😁 a taky jediné borotalco je u mě top 1 . Ale musí to být kulička nebo tuhý , sprej je taky na prd

Deodoranty Ben & Anna - jsou netoxické v papírovém obalu a krásně voní. 😍