@eridom úplně to prasklo, když mě se to dělalo tím nejlepe 🙂
Jej, já si nepamatuju, jestli jsem to uklidila do sklepa nebo vyhodila, nám se zase podělal ten tyčový a kupovala jsem Sencor znova, je super. Zkusím mrknout v týdnu.
Zítra juknu, myslím si že budu mít 🙂
Holky všem mooooc děkuji za ochotu. Jste úžasný! Mě by to moc pomohlo. 🌷I klidně když budu mít jeden náhradní navíc, se neztratí. 🙂
Pripadne napsat na servis Sencoru, je to "cesky" vyrobek. Urcite jsou schopny prodat jen cast.
Já mám kdyžtak jeden navíc, v zelené barvě, měla jsem totiž ty tyčáky dva 🙂 A nepoužívám ho 🙂
Holky tak kdo mate, budu vděčná za nej! 🙂
Taky mi toto odešlo minulý týden 😀 nemam kde delat pomazanky 🤷🏻♀️
Sehnala jste?
@versva ano, děkuji 🌹 Snad dlouho vydrží ten díl. 🙂

Bohužel nepomůžu, ale i můj se rozhodl to zabalit, přesně tato část 😀 ale tyčákem příkrmy uděláte dobře 🙂