icon

Ahoj holky dnesni ranni test 🙂

avatar

Holky kdy se muzu odbjednat ke gynekologovi?

21. lis 2015
avatar

V pondeli si klidne zavolej, kdy jsi mela posledni ms? Me dr objednala az na 6-7 tt

21. lis 2015
avatar

Posledni den ms byl l.11

21. lis 2015
avatar

Tak zavolej,ale opravdu je lepsi jit az ten 6-7tt to je uz neco videt a me tloukko i srdicko

21. lis 2015
avatar

Dobre.dekuju 🙂

21. lis 2015
avatar

Gratuluji ❤️

21. lis 2015
avatar

Dekuju 🙂 jeste ted tomu nemuzu uverit 🙂

21. lis 2015