Holky. Jsem 6tt a na pohotovosti mi zjistila že gestacni váček je ve špatné poloze, má cca 4mm. Bohužel lehce krvácím od Štědrého dne a mám křeče v podbřišku. Den před štědrým dnem jsem měla horečku 39. Myslíte, že je šance, že se maličké udrží? Děkuji
@lleennttiillkkaa Děkuji. Je to po 16letech poprvé, takže boj. Snad se to kdyžtak příště podaří.
To nikdo neví, ale držím palce ❤️❤️❤️ spousta holek ,,jen,,krvaci a udrží se, u mě to byl potrat. Pak přišla Julinka
Tak šance je vždycky …ale bohužel start je 50:50.. vesměs pokud to nevyjde v první trimestru, je to způsobeno tím, ze bylo někde něco hodně špatně, takže se to vyhodnotilo, ze je lepší proces “utnout” a těhotenství zamlkne… to me celkem pomohlo se srovnat s posledním těhotenstvím, které zamlklo v 10tt..ikdyz to samozřejmě mrzelo, a mrzi do teď … jinak znam hodně holek co krvacelo a dopadlo to, i hodně kde problémy nebyly, těhotenské pocity byly a stejně to nedopadlo.. fakt loterie ..
Moc držím palce. Já to měla podobne od minule soboty :(
Jak píšou holky,50:50. Ale chci ti jen říct, to foto okamžitě vymaž. Dávat na net své údaje včetně rodného čísla?? To je cesta dlážděná do pekla.
A ještě jedna věc.....máš to navíc dane veřejné i pro neregistrované. Tedy kdokoli si otevře internet tohle může najít.
Tak to vypadá na potrat 😞 na papíře černé kousky a jasná krev 😢 Ach jo. Vánoce na houby. Snad se příště zadari. Je nějaká šance zvládnout tehu s případnými genetickými vadami? Měla jsem podstoupit genetiku embria v Heliosu jako poslední pokus, ale už jsem nechtěla do sebe cpat hormony.
@jankadvor
Něco bylo spatne, lepší tak než nemocné miminko ❤️ nebo později…..příště se podaří ❤️❤️❤️ tomu věř❤️❤️❤️
@lmartinkova85 Doufám v to. 16 let snahy a můj věk tomu moc nepomáhá 😞
@jankadvor riskla bych ty hormony … roky utíkají, dle toho jak píšeš tak se snažíte dost dlouho … těhotenství, po porodu je to taky smršť hormonů… a pokud je to cesta s vetsima sancema… proč do toho nejit …ikdyz to nebude příjemný a žádná paráda …
@janule0123 Tak ono poporodní hormony a umělé hormony, to je trošku rozdíl.
@jankadvor Pokud by hormonální léčba měla být moje poslední šance, tak bych do toho šla, ale chápu tvůj postoj, já neberu ani HA, protože mi vadí ten pocit, že se rvu hormonama. Ještě mě napadlo, ale tak předpokládám, že jo, ale tobě nedali v nemocnici třeba utrogestan?
@lleennttiillkkaa Byla jsem na pohotovosti, nedala mi nic 😞 Navíc se ke mně většina doktorů chová jako k nerizikové. Napřed všichni, hned nám dejte vědět jinak... Když se ozvu najednou nic nespěchá 😡😭
To mě strašně mrzí 😢
@lleennttiillkkaa je me jasný ze je to něco jinyho “umělého” a nepřirozeného, a silnější kalibr … ale pokud to doporučuji… a po 16 letech snažení bohužel nic z toho …tak to možná bude pro úspěch chtít i pomoct něčím takovým … samozřejmě nejsem doktor a nevím kde je problem.. ale pokud dite chci, a jde o poslední pokus a zvýší me to procento úspěchu…
@jankadvor a ideálně se to vy… když jsou Vánoce, svatky a není možnost se ozvat svému lékaři … 😕
V tuhle fázi těhotenství je to bohužel buď a nebo. Nikdo ti to neřekne. Drž se