icon

Holky, pomohla vám některé laparoskopie (vejcovody, vaječníky, propíchání skořápky vajíček)? A byla jste některá na genetice embrya (co vše jste podstoupila)? Děkuji

avatar

Ja po laparo konecne uspesne ivf rozrusili spoustu srustu, ktere vadili.

19. říj 2018
avatar

Ano, mně skarifikace ovarií pomohla.

19. říj 2018
avatar

Já byla jen na hystereskopii (lapárka - kontrola celého spodku, kontrastní látka plus kontrola břišní dutiny). Bylo to po téměř dvou letech od počátku a jako další v řadě vyšetření. Na další plánované vyšetření se už nešlo, průplach či uvolnění pomohlo.

19. říj 2018
avatar

@kayty Hysteroskopii mám za sebou. Vše tam bylo ok, jen napsali kratší tělo děložní v poměru s délkou cervixu a lehká deprese fundu.

19. říj 2018
avatar

Ja podstoupila drilling ovarii a presne 28. den po operaci jsem odmenstruovala a 16. den cyklu otehotnela, donosila a porodila. Pred operaci jsem brala trikrat Clostillbegyt, pricemz po prvnim baleni to bylo zamlkle tehotenstvi, pak dvakrat nezabral, proto ta laparoskopie...

19. říj 2018
avatar

Drilling jsem také absolvovala. Dva roky po něm jsem napoprvé otěhotněla

20. říj 2018
avatar

Tak to mi dáváte naději. Moc děkuji a kdyžtak se sem opět ozvu 🙂

20. říj 2018