Holky, pomohla vám některé laparoskopie (vejcovody, vaječníky, propíchání skořápky vajíček)? A byla jste některá na genetice embrya (co vše jste podstoupila)? Děkuji
Ano, mně skarifikace ovarií pomohla.
Já byla jen na hystereskopii (lapárka - kontrola celého spodku, kontrastní látka plus kontrola břišní dutiny). Bylo to po téměř dvou letech od počátku a jako další v řadě vyšetření. Na další plánované vyšetření se už nešlo, průplach či uvolnění pomohlo.
Ja podstoupila drilling ovarii a presne 28. den po operaci jsem odmenstruovala a 16. den cyklu otehotnela, donosila a porodila. Pred operaci jsem brala trikrat Clostillbegyt, pricemz po prvnim baleni to bylo zamlkle tehotenstvi, pak dvakrat nezabral, proto ta laparoskopie...
Drilling jsem také absolvovala. Dva roky po něm jsem napoprvé otěhotněla
Tak to mi dáváte naději. Moc děkuji a kdyžtak se sem opět ozvu 🙂
Ja po laparo konecne uspesne ivf rozrusili spoustu srustu, ktere vadili.