Ahojky všechny maminky, ráda bych zde na modreho konika vložily info o porodu, kteří rodí v měsíci březnu 2011, myslím tím Termín porodu, co čekáte(jestli víte pohlaví,nebo tajíte),vybrané jméno, a později doložit kdy jste porodily..Janča
janulisek1988
autor@jenny58
lépe koukat a uvidíš se tam...
13. led 2011
už jsem se tam našla,jsem slepá🙂
13. led 2011
janulisek1988
autor@jenny 58 ... no vidíš jak si šikovná...
13. led 2011
můžu se taky přidat k březnovým maminkám????Nikde jsem se tam neviděla :o(.