icon

Ahojky všechny maminky, ráda bych zde na modreho konika vložily info o porodu, kteří rodí v měsíci březnu 2011, myslím tím Termín porodu, co čekáte(jestli víte pohlaví,nebo tajíte),vybrané jméno, a později doložit kdy jste porodily..Janča

avatar

můžu se taky přidat k březnovým maminkám????Nikde jsem se tam neviděla :o(.

12. led 2011
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

@jenny58
lépe koukat a uvidíš se tam...

13. led 2011
avatar

už jsem se tam našla,jsem slepá🙂

13. led 2011
avatar

@jenny 58 ... no vidíš jak si šikovná...

13. led 2011