icon

Chůvičky, chceme pořídit i s videopřenosem, prosím o rady a zkušenosti, které vybrat 🙂 děkuju

avatar

Mám od aventu a jsem spokojená... mám to místo televize 🙂

22. kvě 2017
avatar

Mam od motoroly a taky vse v pohode. Krasne viditelny obraz a slysim vse.

22. kvě 2017
avatar

máme topcom a perfektní 👍🏼

22. kvě 2017