Holky prosím...když jsem byla 23.3. 38+6 tt tak přece dnes 31.3. nemůžu být 39 + 1 tt ???? Setra mi to napsala špatně má být 40 + 1tt , že ano??
No dnes bys tedy měla být 40+0
31. bře 2017
spravne 40+1 😉
31. bře 2017
40+0 je přesně... Nevím co holky počítají😁
31. bře 2017
@janus8 zapomínáš že minuly pátek to bylo 39+0... Takže tento pátek 40+0
31. bře 2017
@janus8 a na tvém blogu čtu ,že máš termín 31.3... Tak je jasne,že den termínu je 40+0,prostě termín porodu;),
31. bře 2017
janus8
autor@misulinka44 jj....jsem vuuul...moc dekuju 😉
31. bře 2017
@misulinka44 me nedoslo ze je 31. 😂😂😂
31. bře 2017
Anooo, 40+0 🙂
31. bře 2017
39+4 ne?