Holky prosím vás, jak vypadá hlenová zátka? Může to být jen čirý hustý hlen? Bez krve? Odešlo mi už včera večer a i dnes ráno. Díky moc za rady😉
Taka jsem mela bez krve, konzistence jak gumovy medvidek. Me odchazela po kouskach, ze zacatku nazloutla a ty posledni kousky naruzovele
Já měla výtok do růžova. Prý to bylq zátka. Ale u prvního těhu jsem něla hustý hled zabarvený do hněda.
Ano,já ji také mela bez krve, nejdřív čirý hlen a potom takový žlutý hlen jako sopl.ale krev žádná...
Já právě celé těhotenství ani jednou nezakrvacela, tak asi i tu zátku budu mít čirou bez krve. Termín mám v pátek, tak snad to bude co by dup 😉
Mě taky u prvního těhu odešla a rodila jsem až po dvou týdnech
Mě odešla a za hodinu kontrakce, bylo to dobrý, protože jsem nemusela pak čekat, kdy to prijde, prostě to přišlo hned, krev taky nebyla, jen asi dvě nitky 🙂
takovy tuzsi gel, bud nazloutly, s kousky krve i bez. Ja mela bez a odchazela mi 3 tydny ☺
Me 3 tydny pred porodem odesla takova pruhledna blana. A az pak v den porodu takova husta zluta s krvi
Me taky odešla bez krve a bylo to lehce zazloutle.