Maminky jaké počáteční sušené mléko dáváte a miminka jsou spokojené? Malý má měsíc, dáváme 2 dny Nutrilon a má hrozné bolení ☹
Měli jsme na bolení Nutrilon Profuturu a super
Nutrilonstrasne zapeka..
My sme meli i Hami,to smrdelo,mala ho nechcela pit.Presli sme na Sunar Complex a super.Zadne problemy,prijemna vona i chut 👍
šla jsem jedině do hippu. ušetřila jsem za probiotika. syn trpěl na šílené koliky,museli jsme kvůli tomu skončit s kojením,nedával to. Po hippu ze zne na den klid s bříškem. Jinak to,jestli mlíčko sedí nebo ne poznáš tak až za týden dva,nedoporučuje se ty mlíka často střídat
Máme bebu a jsme spokojeni
Rovnez mame Bebu a naprosta spokojenost, syn nikdy nemel boleni.
@petuskamajej prosim a jakou presne mate bebu?
My jsme měli Hipp. Bříško celkem ok. Ale taky pobolivalo. Zkusili jsme změnit jednou značku a vrátili se pak k Hippu
taky jsme z hippu zkoušeli jinou značku,ale měl pak průjmy a bolení, po měsíci jsme šli záptky na hipp. Ted už má trojkový hipp a raději mu za to mlíko připlatím,než se vracet k jiným levnějším variantám...za nás už od 4.měsíce jedině hipp 🙂
@romcicak_1 syn uz pije Hipp 4 a stale mu chutna a ráno i vecer si da s chutí: )
Taky dáváme hipp 🙂
První jsem dávala Běhu ha a potom HiPP. Sunary nám neseděli.
A může se po 3 hodinách nebo po 2 dávat?
@janus8 Syn od narozeni byl na Bebe HA a cca od 5. mesice jsme presli na Bebu Pro (nyni je na krabici napsano Optipro). Toto UM mi doporucila pediatricka.
@janus8 Hipp je jeden z mála,který není časově omezený.může se dáva dle potřeb dítěte 🙂
je to i na krabici psané 🙂
Zkus nové hami.