Maminky malý ma 5 týdnů, kojila jsem ho, ale nestacilo to tak jsme prikrmovali nutrilon. Ted uz nemam mléko tak budu davat jen nutrilon, ale nevim kolik mu můžu dát vypít? Váží 4,5 kg
Na krabici je urcite davkovani podle stari a vahy. A pak i podle potreby mimca asi ;)
10. kvě 2017
Drž se zhruba dávkování na krabici. V zadu je uvedeno kolik by mělo dítě zhruba ml vypít