Maminky malý mě nechce pít fenyklovy cajik☹, má dva měsíce. Doporucte prosim jiný, ktery je dobry...mate nektera zkusenost s caji hipp??
Jojo, tenhle je lepší. Ale jestli kojíš, tak nemusí malý nutně pít čajík.
A musí být vyloženě čaj? Dávám jen vodu a spokojenost na všech stranách 😊
Fenyklovy v sackach nechtel. Koupila jsem v koreni fenykl, hodila 3-5 zrnicek, zalila horkou vodou, nechala chvilku a pak vyndala. To mi pil. Malemu ale bylo uz tri nebo ctyri mesice a jen pres vedra. Mrkni od kolika je hermankovy, ten je taky od mala myslim. Po vode mi maly zvracel 😉
Vsak u takovych prcku to prece neni o piti. Staci dat par lzicek pokud kojis a boli ho brisko. Pokud ho brisko neboli. Dalsi tekutiny nepotrebuje...
@raniha hermankovy je sice od mala, ale pry by se nemel, co jsem cetla nekde.. delala jsem stejne jako ty, jen fenykl ji nesedel, tak jsme davali kmin. Ctvrt lzicky kminu jsem zalila vodou, nechala vyluhovat a mala pila 🙂
@beat_coufalova hermanek je myslim alergen tak asi proto se nema a jinak se nesmi pit dlouhodobe. Max 3 tydny a pauza
Tak mu supni jen vodu...