Vigantol ano nebo ne?
U nas velky problem:-/ Presli jsme pak na Jamieson. Druhemu ditku nedam Vigantol ani omylem😊
Nedávala jsem. Malá po něm mela děsný koliky. Nahradila jsem Baby-D a nebyl problém 😉
Davám ho a žadný problém nebyl. 🙂
Dáváme a bez problémů.
Ano
Dávala jsem první rok, bez problému.
Ano. Bala bych se vic krivice. Ale u nas bez problemu.
Taky dávám a bez problémů u všech třech děti 🙂
u nas bez problemu, davam dopoledne
Ještě bych se zeptala, jak dlouho, teda spíš do kolika let dáváte? Malej má 15 měsíců a přemýšlím do kdy dávat.
Davat
Máme a za celou dobu ho dostal asi 3-4x.... nijak mu to neublížilo ani když ho dostal ani když ho nedostal....
Dávám, problémy nemáme.
nedavam, nenahrazuji
@mr_falko muzu se zeptat proc ne????
@vitkovakaterina po precteni clanku, shlednuti videi, recenzi apod. jsem se rozhodla, ze tohle nepotrebuje. Pred slunickem ji nechranim na 100%, takze si vezme, co muze. Z rozboru krve, co ji mudra delala ma vit.D v norme, takze mi to prijde zbytecny
Ano
Davam a nikdy nebyl zadny problem.