icon

Vigantol ano nebo ne?

avatar

Davam a nikdy nebyl zadny problem.

19. dub 2017
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

U nas velky problem:-/ Presli jsme pak na Jamieson. Druhemu ditku nedam Vigantol ani omylem😊

19. dub 2017
avatar

Nedávala jsem. Malá po něm mela děsný koliky. Nahradila jsem Baby-D a nebyl problém 😉

19. dub 2017
avatar

Davám ho a žadný problém nebyl. 🙂

19. dub 2017
avatar

Dáváme a bez problémů.

19. dub 2017
avatar
19. dub 2017
avatar

Dávala jsem první rok, bez problému.

19. dub 2017
avatar

Ano. Bala bych se vic krivice. Ale u nas bez problemu.

19. dub 2017
avatar

Taky dávám a bez problémů u všech třech děti 🙂

19. dub 2017
avatar

u nas bez problemu, davam dopoledne

19. dub 2017
avatar

Ještě bych se zeptala, jak dlouho, teda spíš do kolika let dáváte? Malej má 15 měsíců a přemýšlím do kdy dávat.

19. dub 2017
avatar
19. dub 2017
avatar

Máme a za celou dobu ho dostal asi 3-4x.... nijak mu to neublížilo ani když ho dostal ani když ho nedostal....

19. dub 2017
avatar

Dávám, problémy nemáme.

19. dub 2017
avatar

nedavam, nenahrazuji

19. dub 2017
avatar

@mr_falko muzu se zeptat proc ne????

19. dub 2017
avatar

@vitkovakaterina po precteni clanku, shlednuti videi, recenzi apod. jsem se rozhodla, ze tohle nepotrebuje. Pred slunickem ji nechranim na 100%, takze si vezme, co muze. Z rozboru krve, co ji mudra delala ma vit.D v norme, takze mi to prijde zbytecny

19. dub 2017
avatar
19. dub 2017