janyshka
autorJá tu práci prostě miluji....už 14 dni po porodu jsem strašila v ambulanci 🙂 naštěstí máme skvělou babičku 💗💗💗
11. říj 2016
@janyshka Ja svou praci taky miluji..koukam na ni z okna denno-denne..ale babicka o nas moc zajem nejeví :(
11. říj 2016
nepletou si Tě se sestřičkou? 😉
11. říj 2016
@cell to me taky napadlo 🙂
11. říj 2016
Klidně bych řekla i se zakynkou😁
11. říj 2016
Ty jsi takova mladoucka, spletla bych si te se studentkou 😉
11. říj 2016
Zato já už asi nepoznam ani pean 😀 Ale děti mne bravurně udržují ve střehu, před 14 dny jsem drhla škváru a strihala čáry kůže a pár dní na to štupovala hlavu 😀
11. říj 2016
janyshka
autorPravidelně mě někdo zastaví na chodbě slovy ,, sestřičko prosím Vás. ...'' ale mě to neva 😉 a děkuji za tu žákyňku 😀 budu si chvíli myslet že ty vrásky a šedivé vlasy nejsou vůbec vidět 😀
12. říj 2016
12. říj 2016

To už do práce?