😀
Dvojka o ničem, tam by mělo být usnutí dítěte, co nespí, během dne.
Me staci zprava do Bakalaru 😁.
@amazienka u nás... mami, já si už jdu lehnout. To začínám mít lehký stres.🙂
@amazienka No přesně 😀 Ještě pak nejlíp odpoledne "mami, jsem unavená, jdu si lehnout" a z toho je pak obvykle bod 4 nebo 5.
Dvojka o ničem, tam by mělo být usnutí dítěte, co nespí, během dne.