icon

😀

avatar

Dvojka o ničem, tam by mělo být usnutí dítěte, co nespí, během dne.

Odpověz
1. čer 2026
avatar

Me staci zprava do Bakalaru 😁.

Odpověz
1. čer 2026
avatar
@amazienka

Dvojka o ničem, tam by mělo být usnutí dítěte, co nespí, během dne.

@amazienka u nás... mami, já si už jdu lehnout. To začínám mít lehký stres.🙂

Odpověz
1. čer 2026
avatar
@amazienka

Dvojka o ničem, tam by mělo být usnutí dítěte, co nespí, během dne.

@amazienka No přesně 😀 Ještě pak nejlíp odpoledne "mami, jsem unavená, jdu si lehnout" a z toho je pak obvykle bod 4 nebo 5.

Odpověz
2. čer 2026