icon

✌️✌️✌️ Taky tak sníte? 😉

avatar
24. dub 2018
avatar

Já mám vrchovku 😁😁

24. dub 2018
avatar
24. dub 2018
avatar

😀😀😀😀

24. dub 2018
avatar

Popravdě? Ani ne🙂 Někdy bych chtěla do Norska, popř. Island, což není taková nereálná cesta. Kdyby se hodně poštěstilo, tak jižní Amerika, ale nemusí být. Jinak Evropu mám sjetou... Jsem ráda, že mám děti a že jsem doma v klidu🙂

25. dub 2018