Já mám vrchovku 😁😁
24. dub 2018
24. dub 2018
😀😀😀😀
24. dub 2018
Popravdě? Ani ne🙂 Někdy bych chtěla do Norska, popř. Island, což není taková nereálná cesta. Kdyby se hodně poštěstilo, tak jižní Amerika, ale nemusí být. Jinak Evropu mám sjetou... Jsem ráda, že mám děti a že jsem doma v klidu🙂
25. dub 2018


:D