Ráda bych se zeptala, díky digi-foťáku mám na disku spoustu krásných fotek a teď bych je ráda převedla do hmatatelné podoby. Co je podle vašich zkušeností, nározu atd. lepší - alba na fotky nebo fotoknihy. Děkuji za každý názor.
My jsme si nechali udělat fotoknihu ze svatebních fotek, ale už bych to neudělala. Klasické fotky jsou lepší, výraznější, líp se na ně kouká. Takže za mě fotoknihu ne, pokud tě teda zajímalo zrovna tohle 😉
29. bře 2016
knihy
29. bře 2016
Dělám oboji 🙂))
29. bře 2016
Za každý rok si děláme fotoknihu, řadím to po měsících, vyhovuje mi, že tam můžu i něco dopsat. Navíc mi to přijde skladnější než klasické fotoalbum.