icon

Ráda bych se zeptala, díky digi-foťáku mám na disku spoustu krásných fotek a teď bych je ráda převedla do hmatatelné podoby. Co je podle vašich zkušeností, nározu atd. lepší - alba na fotky nebo fotoknihy. Děkuji za každý názor.

avatar

Za každý rok si děláme fotoknihu, řadím to po měsících, vyhovuje mi, že tam můžu i něco dopsat. Navíc mi to přijde skladnější než klasické fotoalbum.

29. bře 2016
avatar

My jsme si nechali udělat fotoknihu ze svatebních fotek, ale už bych to neudělala. Klasické fotky jsou lepší, výraznější, líp se na ně kouká. Takže za mě fotoknihu ne, pokud tě teda zajímalo zrovna tohle 😉

29. bře 2016
avatar
29. bře 2016
avatar
javi8
autor

Zajímá mě všechno, pokud se teď nad něčím rozhodnu, budu to chtít dodržovat na dlouho a každá maličkost mi pomůže se rozhodnout...
@bubbi

29. bře 2016
avatar

Dělám oboji 🙂))

29. bře 2016