icon
53 / 433
avatar

mohu poprosit o radu? když chi takto obsit cepicku z venku, vždy se mi to hodne zvlni... jak na to? dekuji

21. bře 2016
avatar
javyb
autor

@marketa11112 asi moc nevím, na co se ptáte, čepička není obšitá zeshora - je jen sešitá na overlocku

21. bře 2016
avatar

@to ano, na overlocku z rubum ale myslim ten obsity okraj kolem dokola cepicky, .. dobre je to videt nad celickem.. nebo jen zkresluje fotka? dekuji

21. bře 2016
avatar
javyb
autor

@marketa11112 zvrchu není šité nic, jen sešité na OL

21. bře 2016
avatar
21. bře 2016