To je opravdu krásný 🙂
15. dub 2015
To je krásný, mám taky chut zkusit něco takového...čím prosím lemuješ?
28. čer 2015
@javyb a ta lemovaci gumicka se da normalne koupit?je to slozite to olemovat?Dekuji,jinak mate strasne hezke vecicky 🙂
1. črc 2015
javyb
autor@zlatovlaska_2012 děkuji, jj, ůemovací gumičku nejdete taky tady http://www.terstra.cz/eshop/kategorie-produktu/... - pracuje se mi s ní dobře🙂
1. črc 2015

Nádhera!!