pro holčičky:-)
Jéé, tyhle kousky by se nám taky hodily, mám holky po roce🙂
7. říj 2015
To nevadí za ten rok by nám teprve byly 🙂 mám 16 a 29 měsíců 😉
14. říj 2015
Jéé, tyhle kousky by se nám taky hodily, mám holky po roce🙂
To nevadí za ten rok by nám teprve byly 🙂 mám 16 a 29 měsíců 😉
A prodavate svoje výtvory?Mimochodem nádhera.