Hezké odpoledne holky, je tu někdo, kdo by poradil, nebo má zkušenost? Narodilo se některé miminko s hypoplazii plic?můžete mi o tom něco říct?má nakou šanci žít? U nás je to masivní ascites, který utlacuje plíce a ani po odsati se plíce nerozvinuly a bylo mi sděleno, že hrozí hypoplazie plic ,když se narodí v termínu. Při předčasném porodu malá pravděpodobnost přežití. Jsem smirena s nejhorším, ale přeci jen,kdyby tu byla maminka a napsala, že měli to samé a děťátko je v pořádku, tak budu ráda za k
každou informaci.
Teď v 25 tt přišli na to, že po odsati tekutiny se plíce nerozvinuly, takže hrozí to co píšu, vůbec nevím, co čekat, ale děkuji
Na to je třeba ptát se lékařů, tohle je asi hodně specifický problém na to, aby tu někdo odpověděl. Ptát se jich opakovaně, pokládat ty otázky, co jsou tu položeny. Přiznat, že problému nerozumíte, a ptát se znovu.
Zkusenost nemam, ale strasne Vam preji at vse dobre dopadne. V kolikatem tt se na to da prijit nebo u vas prislo?