Tak a už je zase před Vánocema :o(((
já už přemýšlela ,že začnu v září kupovat dárky a co budu péct za cukroví
14. srp 2010
jeudi
autor@smudlinka10 přesně tak nejlepší je nakupovat pruběžně celý rok,vždy si to říkám ale nakonec nakupuju vše až v prosinci :-/
15. srp 2010
no já minulej rok nakupovala na poslední chvilku na vánočních trzích, nic drahého, jen takové blbůstky a měli největší úspěch 😀
15. srp 2010
šmarjá holky, neblbněte x))
16. srp 2010
taky tedy kupuju dárky s předstihem.. ale já si chci užívat léta dokud to jde.. zima byla moooc dlouhá 😵
16. srp 2010
jeudi
autor@smudlinka10
@evik31
@verunkaf a už je po Vánocích to to uteklo co 😀
8. bře 2011
taky tě z toho chytá depka? ☹ Už pomalu budeme moc nakupovat dárky 😖