icon

Tak a už je zase před Vánocema :o(((

avatar

taky tě z toho chytá depka? ☹ Už pomalu budeme moc nakupovat dárky 😖

14. srp 2010
avatar

já už přemýšlela ,že začnu v září kupovat dárky a co budu péct za cukroví

14. srp 2010
avatar
jeudi
autor

@evik31

@smudlinka10 přesně tak nejlepší je nakupovat pruběžně celý rok,vždy si to říkám ale nakonec nakupuju vše až v prosinci :-/

15. srp 2010
avatar

no já minulej rok nakupovala na poslední chvilku na vánočních trzích, nic drahého, jen takové blbůstky a měli největší úspěch 😀

15. srp 2010
avatar

šmarjá holky, neblbněte x))

16. srp 2010
avatar
jeudi
autor

@verunkaf ty bláho ,neblbneme vždyt jsou opravdu za chvilku 😀

16. srp 2010
avatar

taky tedy kupuju dárky s předstihem.. ale já si chci užívat léta dokud to jde.. zima byla moooc dlouhá 😵

16. srp 2010
avatar
jeudi
autor

@smudlinka10
@evik31
@verunkaf a už je po Vánocích to to uteklo co 😀

8. bře 2011
avatar

@jeudi no neboj ono seto překulí a budou zase tu

9. bře 2011