Sněží.. a jak vidím tu šedou oblohu, bude asi dlouho ☹
U nás poletovalo ale už zase svítí sluníčko...ale zima je...Bleeee jak já ji nemám ráda...☹
21. říj 2010
ježiš,my ještě nemáme zimní boty ani kombinézu:(můsí to ještě týden vydržet,než přijde výplata🙂
21. říj 2010
Přěsně tak,od vánoc do silvestra a pak už jenom teploooooo🙂🙂.-)
21. říj 2010
U nás na vysočině jen tak poletuje......myslíš,že se to udrží????