icon

8 dní zpět v práci na plný úvazek se mnou docela mává☹ Navíc školku máme až od září, hlídá děda a já docházku v práci plácám jak se dá🙂

avatar

no já jdu od září,na PU a docela se bojim.dělam D/N,taťka krátkej /dlouhej,do školky nám martího nevzali,takže to budem plácat...chjo...

14. čer 2011
avatar
jitafol
autor

@sylvka tak já naštěstí dělám jen ranní a navíc v kanclu, mám v tomhle skvělou práci - klouzavou prac.dobu, takže můžu chodit víceméně jak potřebuju. Nicméně musím mít splněný hodiny. Jo a ten přechod je děs.
Ještěže jsem si i předtím přivydělávala, takže to nebyl zas takový skok do pracovního procesu.
Jenže teď vidím malého ještě míň a už se mi po něm stýská a chybí mi když jsem v práci☹ Nejradši bych byla s ním doma - jenže to by bylo bez korunek☹

14. čer 2011
avatar

Taky jsem od 1.6. na půl úvazek v práci a jsem docela hotová! Snad se to srovná.. Držím palce, ať to se školkou a prací zvládáš!

14. čer 2011