icon

Dneska hlídá děda.......ukázat mu slzičku a děda splní vše co chci......jak mám pak své dítě vychovávat? 🙂))

avatar

Od toho asi dědečkové jsou...😀 U nás to totiž funguje naprosto stejně...🙂))

10. bře 2011