Mamka se dnes odhodlala a pustila se do šití.....tepláčky jsou na světě. Zítra nafotíme a pochlubíme se🙂
Aby ti je nevymazali,jak to není asi "značkové"zboží,ale nějaká dom.výroba tak mažou a mažou,držím palce ať projdeš cenzůrou;_(
@hojta samozřejmě o této cenzuře vím, zatím se mi nic takového nestalo, asi moje alba a příspěvky splňují "pravidla"🙂Každopádně to sem zkusím dát.
Aby ti je nevymazali,jak to není asi "značkové"zboží,ale nějaká dom.výroba tak mažou a mažou,držím palce ať projdeš cenzůrou;_(