icon

Mamka se dnes odhodlala a pustila se do šití.....tepláčky jsou na světě. Zítra nafotíme a pochlubíme se🙂

avatar

Aby ti je nevymazali,jak to není asi "značkové"zboží,ale nějaká dom.výroba tak mažou a mažou,držím palce ať projdeš cenzůrou;_(

19. kvě 2011
avatar
jitafol
autor

@hojta samozřejmě o této cenzuře vím, zatím se mi nic takového nestalo, asi moje alba a příspěvky splňují "pravidla"🙂
Každopádně to sem zkusím dát.

20. kvě 2011