Není nic horšího než vidět vaše dítě, jak se vás bojí☹ .......pro vysvětlenou byla jsem u kadeřnice a přišel za mnou akorát, když jsem měla hlavu plnou alobalu🙂
Není nic horšího než vidět vaše dítě, jak se vás bojí☹ .......pro vysvětlenou byla jsem u kadeřnice a přišel za mnou akorát, když jsem měla hlavu plnou alobalu🙂
jeeeeeeeeeee, to znam, ale z druhe strany a zprostredkovane. Taky mi byly asi 3 roky, kdyz me nasi dali k babicce na prazdniny, mamka prijela ostrihana a ja furt chodila kolem ni a ptala jsem se " kde je moje maminka? " .....mamce prej z toho bylo dost uzko☹ je mi jasny, ze to muselo byt neprijemne, tak snad se bude synkovi potom libit maminka jeste vic🙂