icon

V pondělí jsme nechali Toma očkovat proti žloutence A a zatím bez reakce. Mám ještě něco očekávat, nebo už bude klid?

avatar

my už jsme byli i na druhé vakcíně a pokaždé bez reakce.-)

10. čer 2011