icon

Včera směr Beroun - Varnsdorf.....celý den bez Tomíka, kterého hlídá babí s dědou.......a dnes pro něj až po práci, jak já už se na něj těším na šmudlu🙂

avatar
jitafol
autor

Jo a cestu jsme zvládli perfektně, mé obavy ze sněhu nebo náledí byly zbytečné🙂

13. led 2012
avatar

jééé, koho máte ve Varnsdorfu? já jsem přímo z Varnsdorfu 🙂

13. led 2012
avatar
jitafol
autor

@torrinka přímo ve Varnsdorfu nemáme nikoho, byli jsme vyřizovat dědictví po manželovo otci. Jinak příbuzenstvo je ve Šluknově.

13. led 2012
avatar

aha..no Šluknov, to je kousek ;)

13. led 2012