icon

Včera u zubařky byl Tom strašně statečnej, ani nemuk, ukázal pusinku, nechal si vyčistit uražený a kazící se zoubek!! Asi to bude tím, že už ví, že vždycky od sestřičky dostane maličkou hračku - tentokrát krásný autíčko. No snad si na to nezvykne...

avatar
jitafol
autor

...a nebude to vyžadovat vždy a všude☹

7. říj 2011
avatar

@jitafol Náš Adam taky u paní zubařky vždycky nějakoumaličkost dostane a jinde ho ani nenapadne, že by něco mohl dostat. I když tuhle si u paní doktorky vykručel malinkej vrtulníček. Pořád ho tam držel v tlapce a zamilovaně se na něj díval, až mu řekla, ať si ho vezme domů🙂 Tolik radosti a štěstí, to tam asi dlouho neviděla🙂

7. říj 2011