Včera výlet do ZOO Plzeň, nádherný počasí a ještě krásnější celý den. Spokojenost, Tomík si to užil.
taky jsme byli včera. A také velká spokojenost
22. kvě 2011
Včera výlet do ZOO Plzeň, nádherný počasí a ještě krásnější celý den. Spokojenost, Tomík si to užil.
taky jsme byli včera. A také velká spokojenost
taky jsme vcera byli a super🙂))