icon

Včera výlet do ZOO Plzeň, nádherný počasí a ještě krásnější celý den. Spokojenost, Tomík si to užil.

avatar

taky jsme vcera byli a super🙂))

22. kvě 2011
avatar

taky jsme byli včera. A také velká spokojenost

22. kvě 2011