Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
jitule537
14. srp 2019
Dobré ráno, máte někdo zkušenosti s pojištěním storna zájezdu a kde ho pořizujete? V zimě jsme kvůli neštovicím museli den před odjezdem zrušit hory (bez náhrady), teď se chystáme k moři a člověk nikdy neví, co bude... :smirk:
Zobraz celou zprávu
jitule537
20. črc 2019
#fisherprice_ocekavani

Tak toto je poslední fotka bříška, než se náš malý narodil. Měla jsem více než 2 týdny do TP a po páteční kontrole v porodnici nic nenasvědčovalo tomu, že by to mělo být jinak :wink:
Byl sobotní večer a my šli s manželem za kulturou na operu Othello. Malému se to zřejmě moc nelíbilo, celou dobu kopal... :angry: Ale možná se mu to naopak líbilo tak moc, že už chtěl být s námi :heart:️ Cestou zpět jsme ještě museli zvládnout několik stanic přeplněným metrem, vracely se davy lidí z projekce světel... V neděli v půl 5 ráno mi začala odtékat plodová voda a v pondělí ve 3:39 byl náš brouček na světě :innocent:
Zobraz celou zprávu
jitule537
22. dub 2019
Maminky, padají vám větší děti z postele? :astonished: Syn (3,5) spí doma ještě v postýlce s ohradkou - zábradlím. Teď jsme byli o víkendu na horách, kde dětskou postýlku neměli. Nechala jsem ho v normální posteli a vzhledem k tomu, jak se v noci strašně vrtí, točí, mele... :wink: tak jsem ho našla 4x za noc na zemi :person_facepalming: ještě že mě napadlo dát vedle postele deky, aby spadl alespoň do měkkého... Máte to někdo také tak?
Zobraz celou zprávu