Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
jitulka87
23. kvě 2020
Trošku blbý dotaz, ale pomohlo některé něco na zlepšení tvaru, vzhledu a velikosti prsou? Nějak se mi po kojení nelíbí, co zbylo. Napadá mě třeba nějaké cvičení, doplňky stravy? (Operace nee) :wink::grin:
Zobraz celou zprávu
jitulka87
19. kvě 2020
Jsem pyšná máma. Tohle je nejvíc, co jsem dokázala :heart_eyes:
Zobraz celou zprávu
jitulka87
13. kvě 2020
KONČÍM S KOJENÍM

Teď mě tady asi mnohé ušlapou, ale já už nemůžu. Kojila jsem poslední měsíc už jen večer, přes noc a ráno v posteli ještě. Ale ja už prostě to psychicky nedávám. Je mi to nepříjemné, malý má zuby a navíc mě tahá jak žižalu :cry: z prsou zůstala jen vyfouklá kůže..:cry: jak jste zastavily laktaci? Přemýšlím nad šalvějovým čajem. A jaké UM vám děti přijaly, pkud nebyly milovníky UM. Máme doma Hami, Babylove, Sunar..ale nechce nic. Slyšela jsem o Kendamilu, že je fajn? Nebo co jste podávaly v noci, když mimi nechtělo um?
Zobraz celou zprávu
jitulka87
8. kvě 2020
Dnešní společně strávený den :heart::kiss:
Zobraz celou zprávu
jitulka87
3. kvě 2020
Tady se ví snad vše, třeba někdo poradí. Měli jsme na zahradě zahr.domek (spíše příšernou boudu na cihle), který je i zanesený v katastru. Místo něj chceme do budoucna otevřenou zastřešenou pergolu. Mám hlásit změnu na katastr? Nebo jak se to řeší?
Zobraz celou zprávu
jitulka87
27. dub 2020
Máte radu? Nádobí z myčky jednou ok a jindy "smrdí"...nevím už proč. Myčka vyčištěná, tablety aktualně finish (nebo somat), vůně z dm. A přesti jednou dobrý a podruhé děs. Víte si rady, jak na to? Co se vám osvědčilo. Díky
Zobraz celou zprávu
jitulka87
30. led 2020
Naše "skoro trojčata" :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
Zobraz celou zprávu
jitulka87
25. led 2020
Holky, prosim, nevíte někdo...jsem od 1.1.na rodičáku. Zaměstnavatel mi řekl, ať podám žádost na proplacení dovolené. Takže tu mi uznali od 19.12. do 14.2. Budeme we mi to vyplacet každý měsíc zpětně nebo to bylo v lednu za celou dovolenou naráz..?
Zobraz celou zprávu
jitulka87
14. led 2020
V neděli bylo našemu pokladu půl roku...ani netuším, jak se to stalo, že to tak uteklo...ta neděle ale pro mě měla i hořkou příchuť. Našemu prvnímu chlapečkovi někdo z hrobu ukradl jednoho z andílků. Darovala mu ho babička. :cry: mému malému miminku, na kterého denně myslím. Vím, že se to děje všude...ale zasáhlo mě to. Nebylo mu přáno tu s námi být a ňáký vývrhel mu nedopřeje ani tu darovanou sošku. Proč proč proč??? :anguished::anguished::anguished:
Zobraz celou zprávu
jitulka87
29. pro 2019
29.12.2017....poprve jsem se stala maminkou :cry::cry::cry: vzbudila jsem se na JIP plna strachu...prisel za mnou pritel a ukazal mi fotku "ruzoveho flicku" v inkubatoru. Zacalo 40 dni plne lasky a toho nejstrasnejsiho strachu a obav, jake jsem kdy zazila...operace, komplikace, i chvilky stesti pri malych pokrocich...po 40 dnech me srdce temer zhaslo...Adamkovo srdicko prestalo bit....odpoledne jedeme na hrbitov zapalit svicku a dat malickymu andelicka od jedne maminky taky andilka...smutny den :cry::cry::cry:
Zobraz celou zprávu
jitulka87
23. pro 2019
S láskou věnovaný...
Zobraz celou zprávu