Asi si potřebuju trochu ulevit.
Jo, zase jsem dostala chuť jednou nakoupit “tam”.
Velikost 12-18m (potřebuju), přijde mi velikost 3-6 m s tím, že paní to přišlo odpovídající, že má 4 děti, tak ví 😡 a samozřejmě svojí vinu odmítá a za ní je to ok.
Já jsem tak nas…ná!
journals
autorJo, jenže dopravu k ní zpátky zaplatím já 😡
24. črc 2023
@journals riziko nakupu no 😪
24. črc 2023
To by mě taky naštvalo. Já u všeho fotím štítek s velikostí a dopisuju do textu i nadpisu, že velikost psaná např. 98, ale odpovídá 86/92. Protože sušička...
24. črc 2023
Já Tam nakupuji jen věci, které mají vyfocený štítek s velikostí.
24. črc 2023
Hele mně přisel overal a byl evidentně flekatý od💩frajerka mi nenapsala nic ani k negativnímu komentáři....prostě se někdy nezadari,ale strašně to štve,takže chápu 👍
24. črc 2023
Popis v inzerátu musí odpovídat zaslanému zboží. Najdeš to v pravidlech. Dá se reklamovat primo společnosti .