Těhulky, kolik párů prsních vložek si s sebou berete do porodnice. Mám na výběr z balení po 50ks nebo po 8ks. To první mi přijde moc a druhé málo 😀.
Mě do porodnice 8 stačilo 🙂 Než se rozjede pořádně mlíko tak už jsi doma 🙂
19. únor 2015
balení po 50 rozdělej a vem třeba půlku🙂
19. únor 2015
Z vlastní zkušenosti lepší to větší. Já teď koukám, že do porodnice mám od Nuk po 36 ks.
19. únor 2015
taky bych koupila větší a vzala půlku já třeba nepotřebovala nikdy žádné vložky nikdy mi mlíko neteklo samo ale někomu to teče dost no
19. únor 2015
Taky jsem brala větší balení a z něho si odebrala s sebou.
19. únor 2015
Tak pár si jich vem....když dojdou Jiří ti odnese 😉Vezmi si spíš víc bavlněnejch podprd nebo sportovních.
19. únor 2015
jr1986
autorděkuju holky
19. únor 2015
Já si beru pár, minule v porodnici v Č.B. my půjčili mušličky na prsa 🙂
19. únor 2015
Koupila jsem větší balení a pár si jich oddělala do sáčku a zabalila do porodnice.