icon
1 / 1
avatar

Jste krásná, tak co byste se nelíbila 🙂

22. dub 2015
avatar

Ty jsi kocka ♡♡♡ a Terezka samozrejme taky.

22. dub 2015
avatar

kráásne ste obe

22. dub 2015
avatar
jr1986
autor

Děvčata děkujeme. Malé jsem hned říkala, že se všem tetám moc líbí. Tak se na mě ze spánku usmála s výrazem-dyť já vím. 🙂 Prdelka

22. dub 2015
avatar

nádhera

22. dub 2015
avatar

krásná fotka

23. dub 2015
avatar

Jste kočky, to manžel už má doma určitě brokovnici 🙂

23. dub 2015
avatar
jr1986
autor

@brzdula Leni, zatím ne. Ale jelikož je Terezka každý den hezčí a větší, tak to asi nebude dlouho trvat a něco proti nápadníkům pořídíme 🙂 Co vy? Jak se máte?

24. dub 2015
avatar

@jr1986 To věřím, když se nám narodila Adélka, tak Honza si ihned chtěl udělat zbrojný pas 😀 No a Matyášek je zlatíčko. Obě dvě děti jsou zlatíčka 🙂 Tak si to hezky užívejte, rodinko 🙂

25. dub 2015